Account
Please wait, authorizing ...
×

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please enter the email address associated with your User account. Your username will be emailed to the email address on file.

BOX1bnew min

BOX2bnew min

BOX3bnew min

 

 

 

transportleft2

 

Pracujesz? Nie masz czasu odwieźć dziecka na trening?!

 

Nic w tym dziwnego w końcu każdy ma swoje zajęcia! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z myślą o swoich podopiecznych oferuję trening w ustalonym wspólnie miescu- boisku szkolnym, klubowym, orliku czy też innym obiekcie. Zgodnie z zachodnią filozofią technikę użytkową należy bowiem kształtować w zróżnicowanych warunkach podłoża, a zatem mamy możliwosć manewrowania miejscem zajęć. W związku z tym oferuję dojazd (odbiór dziecka) w cenie treningu indywidualnego na terenie całego miasta Nowy Sącz oraz za odpowiednią dopłatą w przypadku dojazdu poza teren miasta (cena uzależniona od odległości mierzonej w kilometrach. Z tego względu godziny treningu mogą być dostosowane do czasu wolnego Waszej pociechy.

Oferuję treningi z dojazdem w godzinach od 8:00- 20:00 w tygodniu i 8:00- 14:00 w Soboty.

 

koszulkaPRO min

 

Dla moich stałych podopiecznych...

 

Hiszpańska firma JOMA jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów z sektora odzieży sportowej w Europie. Doskonałe jakościowo koszulki, dresy, odzież termoaktywna itp. stanowią idealne wyposażenie młodych sportowców. Z racji tego dla moich stałych, ciężko trenujących podopiecznych mam W PREZENCIE oryginalną koszulkę marki JOMA COMBI z logiem ToBePro <2bPRO>!

 

Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę marki JOMA na własność!  Kliknij tutaj.

 

 

 

 

© 2019 2bPRO- indywidualne treningi piłkarskie