Account
Please wait, authorizing ...
×

O mnie

Mojprofil2BPRO

Nazywam się Jakub Nowak i jestem trenerem piłki nożnej od 2011 roku, kiedy to po raz pierwszy rozpocząłem praktyki zawodowe w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w klubie, w którym byłem czynnym zawodnikiem. Aktualnie posiadam licencję trenerską UEFA B i planuję dalsze rozwijanie swojej wiedzy oraz umiejętności.Aktualnie jestem trenerem koordynatorem w Klubie o 75-letniej tradycji, a także pełnie funkcję asystenta trenerów holenderskich podczas obozów Ajax Camp&Clinics, które są jedynym oficjalnym produktem tego typu w Polsce przygotowywanym pod patronatem szkółki Ajaxu Amsterdam.

Przygodę z piłką rozpocząłęm w sądeckich klubach i dzięki bardzo ciężkiej pracy udało mi się zaledwie jeden sezon spędzić na pierwszoligowym poziomie. To wszystko pokazuje, jak trudno jest młodym piłkarzom przebić się na szczebel centralny rozgrywek seniorskich.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku piłkarskiego, proponuję Wam indywidualne treningi piłkarskie doskonalące technikę oraz poprawiające aspekty motoryczne. Praca ponad przeciętność pozwoli Wam osiągnąć sukces.

Wszystkie prowadzone przeze mnie zajęcia są nagrywane, a materiały wideo udostępniam Wam do analizy swojej pracy. Ponadto przygotowałem dla Was pakiet materiałów wideo oraz informacyjnych, które pozwolą Wam rozwinąć się i przeskoczyć szczebel piłkarski, który do tej pory był dla Was niemożliwy do osiągnięcia. Szczegóły mojej oferty znajdziecie tutaj.

 

BOX1bnew min

BOX2bnew min

BOX3bnew min

 

 

 

transportleft2

 

Pracujesz? Nie masz czasu odwieźć dziecka na trening?!

 

Nic w tym dziwnego w końcu każdy ma swoje zajęcia! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z myślą o swoich podopiecznych oferuję trening w ustalonym wspólnie miescu- boisku szkolnym, klubowym, orliku czy też innym obiekcie. Zgodnie z zachodnią filozofią technikę użytkową należy bowiem kształtować w zróżnicowanych warunkach podłoża, a zatem mamy możliwosć manewrowania miejscem zajęć. W związku z tym oferuję dojazd (odbiór dziecka) w cenie treningu indywidualnego na terenie całego miasta Nowy Sącz oraz za odpowiednią dopłatą w przypadku dojazdu poza teren miasta (cena uzależniona od odległości mierzonej w kilometrach. Z tego względu godziny treningu mogą być dostosowane do czasu wolnego Waszej pociechy.

Oferuję treningi z dojazdem w godzinach od 8:00- 20:00 w tygodniu i 8:00- 14:00 w Soboty.

 

koszulkaPRO min

 

Dla moich stałych podopiecznych...

 

Hiszpańska firma JOMA jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów z sektora odzieży sportowej w Europie. Doskonałe jakościowo koszulki, dresy, odzież termoaktywna itp. stanowią idealne wyposażenie młodych sportowców. Z racji tego dla moich stałych, ciężko trenujących podopiecznych mam W PREZENCIE oryginalną koszulkę marki JOMA COMBI z logiem ToBePro <2bPRO>!

 

Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę marki JOMA na własność!  Kliknij tutaj.

 

 

 

 

© 2019 2bPRO- indywidualne treningi piłkarskie