Account
Please wait, authorizing ...
×

Nasi Trenerzy

JakubN

TRENER JAKUB NOWAK - LIC. UEFA A

 

Nazywam się Jakub Nowak i jestem trenerem piłki nożnej od 2011 roku, kiedy to po raz pierwszy rozpocząłem praktyki zawodowe w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w Sandecji Nowy Sącz. Od 2013 roku nieprzerwanie pracuję w Klubie Sportowym Dunajec, gdzie pełnię funkcję zarządczą i dzielę obowiązki z rolą szkoleniowca kategorii JUNIOR D. Aktualnie ukończyłem kurs na licencję trenerską UEFA A i planuję dalsze rozwijanie swojej wiedzy oraz umiejętności. Poza podstawowym miejscem pracy pełnie także funkcję Koordynatora w Akademii Sandecja oraz asystenta trenerów holenderskich podczas obozów Ajax Camp&Clinics, które są jedynym oficjalnym produktem tego typu w Polsce przygotowywanym pod patronatem szkółki Ajaxu Amsterdam.

Pracując z młodzieżą stawiam na ciągły rozwój, zarówno swoich podopiecznych, jak i swój. W związku z tym mimo młodego wieku odwiedziłem podczas staży już kilka uznanych Klubów w europejskiej piłce, m.in. Realu Madryt i Ajaxie Amsterdam.

Przygodę z piłką rozpocząłęm w sądeckich klubach (w wieku 5 lat) i dzięki bardzo ciężkiej pracy udało mi się zaledwie jeden sezon spędzić na pierwszoligowym poziomie. To wszystko pokazuje, jak trudno jest młodym piłkarzom przebić się na szczebel centralny rozgrywek seniorskich.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku piłkarskiego, proponuję Wam indywidualne treningi piłkarskie doskonalące technikę oraz poprawiające aspekty motoryczne. Praca ponad przeciętność pozwoli Wam osiągnąć sukces.

W ofercie 2bPRO Treningi Indywidualne posiadamy nagrywane treningi doskonalące technikę oraz poprawiające zdolności motoryczne. Dzięki udostępnianiu nagrań video, zawodnicy mogą analizować swoją pracę. Ponadto przygotowałem dla Was pakiet materiałów wideo oraz informacyjnych, które pozwolą Wam rozwinąć się i przeskoczyć szczebel piłkarski, który do tej pory był dla Was niemożliwy do osiągnięcia. Szczegóły mojej oferty znajdziecie tutaj.

 

 

KamilG

TRENER KAMIL GRÓDEK - LIC. UEFA B

 

Nazywam się Kamil Gródek i jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA B, choć przyznaję szczerze, że jest to dopiero początek mojej ścieżki rozwojowej. Z dziećmi i młodzieżą pracuję od przeszło 4 lat ciągle dążąc do doskonalenia najistotniejszych elementów techniczno - taktycznych swoich podopiecznych. Aktualnie pracuję, jako trener prowadzący w kategorii JUNIOR C na szczeblu wojewódzkim.

Będąc wciąż czynnym zawodnikiem i aktywnym, mocno zaangażowanym trenerem staram się możliwie najefektywniej pomóc młodym zawodnikom w poprawie przyjęcia piłki, prowadzenia, dryblingu, uderzeń piłki, a także w poszerzeniu gamy zwodów rozpoczynających przygodę piłkarzy.

Dzięki pracy w Klubie Sportowym Dunajec mam możliwość czerpania wiedzy teoretycznej i praktycznej od najbardziej doświadczonych trenerów na sądecczyźnie.

Moją trenerską dewizą jest „Małe detale są istotne. To małe rzeczy sprawiają, że duże rzeczy mogą się wydarzyć.” John Wooden

Box2bpro1 min

Box2bpro2 min

Box2bpro3 min

 

icon2BPRO2b

Najlepsi piłkarze na świecie trenują nawet kilka razy dziennie! W klubie, w ogródku, na osiedlowym boisku, kopiąc o ścianę, żonglując nieopodal domu... Nie ważne gdzie! Ważne, jak i jak często! W dobie Internetu trudno jednak oderwać dzieci od ekranów smartfonów, tabletów, laptopów... W związku z tym moim stałym podopiecznym proponuję zabawę w rozwijanie własnego profilu! Każdy zawodnik wykupujący stały abonament treningowy otrzymuje dostęp do własnego konta z KARTĄ "FIFA", na której poziom umiejętności może sam zmieniać wykonując ćwiczenia zawarte w zestawie na jego profilu! Bawmy się i rozwijajmy razem!

 

 

 

icon2BPRO1

Hiszpańska firma JOMA jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów z sektora odzieży sportowej w Europie. Doskonałe jakościowo koszulki, dresy, odzież termoaktywna itp. stanowią idealne wyposażenie młodych sportowców. Z racji tego dla moich stałych, ciężko trenujących podopiecznych mam W PREZENCIE oryginalną koszulkę marki JOMA COMBI z logiem ToBePro <2bPRO>!

Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę marki JOMA na własność!  Kliknij tutaj.

 

 

 

icon2BPRO3

Nie masz czasu czekać na dziecko? Chciałbyś obejrzeć prowadzoną przez nas jednostkę treningową w domu? Nic w tym trudnego! Oferujemy DODATKOWĄ OPCJĘ - nagrania treningowe. Jeśli się zdecydujesz, nagramy każdą jednostkę treningową, a video z zajęć otrzymasz w formie prywatnego linku do Youtube! Cena za dodatkową usługę to zaledwie 20 zł od treningu.

Jakie są ZALETY nagrań video z zajęć? Możesz zweryfikować jakość pracy swojego dziecka, a także odtworzyć wykonywane przez nas ćwiczenia w przydomowym ogródku. Dzięki temu, możesz wraz z dzieckiem wzmocnić efekt treningowy!

 

 

© 2019 2bPRO- indywidualne treningi piłkarskie