Account
Please wait, authorizing ...
×

O firmie

 

2bPROlogoCOLORwbg

 

Nasza działalność gospodarcza została otwarta w drugiej połowie listopada 2019 roku, a marka "To Be Pro (2bPRO) - zostań profesjonalistą" została utworzona w celu poprawy jakości wyszkolenia zawodników na terenie województwa małopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem elementów techniki takich jak, np. przyjęcie kierunkowe, uderzenie piłki (podanie), a także prowadzenie, zwody i drybling.

Początkowo pracowaliśmy zaledwie z kilkoma osobami, jednakże dzięki dobrej jakości szkoleniowej i zoptymalizowanym planom treningowym, skok jakościowy naszych podopiecznych był tak duży, że trenerzy sami zaczęli polecać nasze usługi.

W naszych zajęciach udział biorą zawodnicy zrzeszeni w różnych Klubach Sportowych i Akademiach, a także gracze o szerokim przekroju umiejętności technicznych i wieku (2003 - 2015).

Kluczem do sukcesu w zawodowej piłce jest doskonałe wyszkolenie techniczne, a jednocześnie optymalne i efektywne wykorzystanie posiadanej "bazy" podczas gry (rozumienie gry). Ta dewiza przyświeca nam podczas prowadzonych przez nas zajęć, a końcowym efektem jest zawodnik pewny siebie, świetnie wyszkolony technicznie, podejmujący ryzyko i kreatywny.

Dotychczasowa praca pokazuje, że w wyniku dużej liczby powtórzeń poszczególnych ćwiczeń u naszych zawodników kształtowana jest pamięć ruchowa i pozytywne nawyki, które są powielane podczas rozgrywek ligowych i turniejowych.

 

Poza pracą w ramach treningów indywidualnych dążymy do poprawy jakości szkolenia poprzez organizację kursów e-learningowych, szkoleń, wykładów oraz zajęć praktycznych dla trenerów, zarówno z dedykacją dla pracy w grupach zindywidualizowanych, jak również pracy grupowej.

Box2bpro1 min

Box2bpro2 min

Box2bpro3 min

 

icon2BPRO2b

Najlepsi piłkarze na świecie trenują nawet kilka razy dziennie! W klubie, w ogródku, na osiedlowym boisku, kopiąc o ścianę, żonglując nieopodal domu... Nie ważne gdzie! Ważne, jak i jak często! W dobie Internetu trudno jednak oderwać dzieci od ekranów smartfonów, tabletów, laptopów... W związku z tym moim stałym podopiecznym proponuję zabawę w rozwijanie własnego profilu! Każdy zawodnik wykupujący stały abonament treningowy otrzymuje dostęp do własnego konta z KARTĄ "FIFA", na której poziom umiejętności może sam zmieniać wykonując ćwiczenia zawarte w zestawie na jego profilu! Bawmy się i rozwijajmy razem!

 

 

 

icon2BPRO1

Hiszpańska firma JOMA jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów z sektora odzieży sportowej w Europie. Doskonałe jakościowo koszulki, dresy, odzież termoaktywna itp. stanowią idealne wyposażenie młodych sportowców. Z racji tego dla moich stałych, ciężko trenujących podopiecznych mam W PREZENCIE oryginalną koszulkę marki JOMA COMBI z logiem ToBePro <2bPRO>!

Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę marki JOMA na własność!  Kliknij tutaj.

 

 

 

icon2BPRO3

Nie masz czasu czekać na dziecko? Chciałbyś obejrzeć prowadzoną przez nas jednostkę treningową w domu? Nic w tym trudnego! Oferujemy DODATKOWĄ OPCJĘ - nagrania treningowe. Jeśli się zdecydujesz, nagramy każdą jednostkę treningową, a video z zajęć otrzymasz w formie prywatnego linku do Youtube! Cena za dodatkową usługę to zaledwie 20 zł od treningu.

Jakie są ZALETY nagrań video z zajęć? Możesz zweryfikować jakość pracy swojego dziecka, a także odtworzyć wykonywane przez nas ćwiczenia w przydomowym ogródku. Dzięki temu, możesz wraz z dzieckiem wzmocnić efekt treningowy!

 

 

© 2019 2bPRO- indywidualne treningi piłkarskie