Account
Please wait, authorizing ...
×

Zapisy i informacje

 

W celu zapisania siebie lub swojego dziecka na indywidualny trening piłkarski zadzwoń pod numer telefonu 504-731-303. Przygotowanie planu zajęć oraz ich terminu wymaga konsultacji, a zatem o wiele łatwiej będzie nam ustalić szczegóły podczas rozmowy. Zachęcam do kontaktu!

Nie liczy się Twój wiek, przynależność klubowa- ważne są chęć rozwoju i konsekwencja w działaniu!

Nasza oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych zawodników, którzy poprzez indywidualną pracę pragną poprawić swój poziom techniczny oraz przygotowanie motoryczne! Proponujemy Wam szereg usług poprawiających efektywność zajęć w tym m.in. nagrania wideo z zajęć, zestaw ćwiczeń do codziennej pracy przed domem, sugestie i porady specjalistyczne oraz analizę i przygotowanie zoptymalizowanego planu treningowego. W celu zapisania się można skorzystać także z poniższego formularza...

 

 

To be PRO- 2bpro.pl zostań profesjonalistą!
Smart-owl.pl Jakub Nowak
NIP: 734-35-03-371
REGON: 384938071
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: 504-731-303

Nr konta: 17 8805 0009 0048 2510 2000 0010
W tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka.

BOX1bnew min

BOX2bnew min

BOX3bnew min

 

 

 

transportleft2

 

Pracujesz? Nie masz czasu odwieźć dziecka na trening?!

 

Nic w tym dziwnego w końcu każdy ma swoje zajęcia! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z myślą o swoich podopiecznych oferuję trening w ustalonym wspólnie miescu- boisku szkolnym, klubowym, orliku czy też innym obiekcie. Zgodnie z zachodnią filozofią technikę użytkową należy bowiem kształtować w zróżnicowanych warunkach podłoża, a zatem mamy możliwosć manewrowania miejscem zajęć. W związku z tym oferuję dojazd (odbiór dziecka) w cenie treningu indywidualnego na terenie całego miasta Nowy Sącz oraz za odpowiednią dopłatą w przypadku dojazdu poza teren miasta (cena uzależniona od odległości mierzonej w kilometrach. Z tego względu godziny treningu mogą być dostosowane do czasu wolnego Waszej pociechy.

Oferuję treningi z dojazdem w godzinach od 8:00- 20:00 w tygodniu i 8:00- 14:00 w Soboty.

 

koszulkaPRO min

 

Dla moich stałych podopiecznych...

 

Hiszpańska firma JOMA jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów z sektora odzieży sportowej w Europie. Doskonałe jakościowo koszulki, dresy, odzież termoaktywna itp. stanowią idealne wyposażenie młodych sportowców. Z racji tego dla moich stałych, ciężko trenujących podopiecznych mam W PREZENCIE oryginalną koszulkę marki JOMA COMBI z logiem ToBePro <2bPRO>!

 

Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę marki JOMA na własność!  Kliknij tutaj.

 

 

 

 

© 2019 2bPRO- indywidualne treningi piłkarskie