Account
Please wait, authorizing ...
×

Zapisy i informacje

 

W celu zapisania siebie lub swojego dziecka na indywidualny trening piłkarski zadzwoń pod numer telefonu 504-731-303. Przygotowanie planu zajęć oraz ich terminu wymaga konsultacji, a zatem o wiele łatwiej będzie nam ustalić szczegóły podczas rozmowy. Zachęcam do kontaktu!

Nie liczy się Twój wiek, przynależność klubowa- ważne są chęć rozwoju i konsekwencja w działaniu!

Nasza oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych zawodników, którzy poprzez indywidualną pracę pragną poprawić swój poziom techniczny oraz przygotowanie motoryczne! Proponujemy Wam szereg usług poprawiających efektywność zajęć w tym m.in. nagrania wideo z zajęć, zestaw ćwiczeń do codziennej pracy przed domem, sugestie i porady specjalistyczne oraz analizę i przygotowanie zoptymalizowanego planu treningowego. W celu zapisania się można skorzystać także z poniższego formularza...

 

 

To be PRO- 2bpro.pl zostań profesjonalistą!
Smart-owl.pl Jakub Nowak
NIP: 734-35-03-371
REGON: 384938071
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: 504-731-303

Nr konta: 17 8805 0009 0048 2510 2000 0010
W tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Box2bpro1 min

Box2bpro2 min

Box2bpro3 min

 

icon2BPRO2b

Najlepsi piłkarze na świecie trenują nawet kilka razy dziennie! W klubie, w ogródku, na osiedlowym boisku, kopiąc o ścianę, żonglując nieopodal domu... Nie ważne gdzie! Ważne, jak i jak często! W dobie Internetu trudno jednak oderwać dzieci od ekranów smartfonów, tabletów, laptopów... W związku z tym moim stałym podopiecznym proponuję zabawę w rozwijanie własnego profilu! Każdy zawodnik wykupujący stały abonament treningowy otrzymuje dostęp do własnego konta z KARTĄ "FIFA", na której poziom umiejętności może sam zmieniać wykonując ćwiczenia zawarte w zestawie na jego profilu! Bawmy się i rozwijajmy razem!

 

 

 

icon2BPRO1

Hiszpańska firma JOMA jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów z sektora odzieży sportowej w Europie. Doskonałe jakościowo koszulki, dresy, odzież termoaktywna itp. stanowią idealne wyposażenie młodych sportowców. Z racji tego dla moich stałych, ciężko trenujących podopiecznych mam W PREZENCIE oryginalną koszulkę marki JOMA COMBI z logiem ToBePro <2bPRO>!

Sprawdź co trzeba zrobić, aby otrzymać koszulkę marki JOMA na własność!  Kliknij tutaj.

 

 

 

icon2BPRO3

Nie masz czasu czekać na dziecko? Chciałbyś obejrzeć prowadzoną przez nas jednostkę treningową w domu? Nic w tym trudnego! Oferujemy DODATKOWĄ OPCJĘ - nagrania treningowe. Jeśli się zdecydujesz, nagramy każdą jednostkę treningową, a video z zajęć otrzymasz w formie prywatnego linku do Youtube! Cena za dodatkową usługę to zaledwie 20 zł od treningu.

Jakie są ZALETY nagrań video z zajęć? Możesz zweryfikować jakość pracy swojego dziecka, a także odtworzyć wykonywane przez nas ćwiczenia w przydomowym ogródku. Dzięki temu, możesz wraz z dzieckiem wzmocnić efekt treningowy!

 

 

© 2019 2bPRO- indywidualne treningi piłkarskie